Dla rodziców

Bądź sprawczym rodzicem

Kochasz swoje dziecko a jednak rodzicielstwo Cię rozczarowuje? Czujesz się niewystarczająco dobrym rodzicem? Niektóre zachowania Twojego dziecka ograniczają Twój spokój i możliwość realizacji życiowych pasji? Mimo włożonego wysiłku dziecko nie ulega zabiegom wychowawczym? Masz wyrzuty sumienia poświęcając czas wyłącznie sobie?

Indywidualne konsultacje

Zapraszam na indywidualne konsultacje podczas których określimy na czym polega kłopot i jak go rozwiązać – tak, byś jako odzyskała/odzyskał spokój i poczucie sprawczości w każdej dziedzinie swojego życia – nie tylko rodzicielstwie!

Wychowawcze konsultacje

Jeśli borykasz się z trudnymi zachowaniami swojego dziecka, które minimalizują Twoją radość życia i rodzicielstwa, zapraszam na konsultacje wychowawcze, które pozwolą odzyskać kontrolę nad sytuacją i oddadzą władzę rodzicielską we właściwe ręce Kompetentnego Rodzica.

Konsultacje terapeutyczne

Jeśli niepokoją Cię pewne zachowania Twojego dziecka, dziwne przyzwyczajenia, nadpobudliwość, nietypowe zaburzenia w rozwoju mowy lub rozwoju społecznym, agresja lub nadmierna pasywność, wybiórczość pokarmowa, kłopoty ze snem – zapraszam na konsultacje terapeutyczne, które pozwolą zdiagnozować problem i znaleźć rozwiązanie lub drogę ku specjalistycznej diagnozie.

Interwencje terapeutyczne

W szczególnie trudnych przypadkach polecam interwencje terapeutyczne – obserwacje na gruncie domowym lub przedszkolnym/szkolnym, które pozwolą lepiej zrozumieć naturę problemu i zaplanować drogę ku jego rozwiązaniu.

Rozpocznij zmiany już dziś!